1

Düğünotosu.com bir Carmate Oto kuruluşudur. Carmate oto, dizi, film, reklam ve turizm sektörüne, 2002 yılında şahıs olarak adımını atmış olup, kısa bir sürede şirketleşerek pazar payını önemli ölçüde büyütmüştür. dugunotosu.com Klasik gelin arabası, lüks gelin arabası ve limuzin kiralamada öncü ve köklü bir şirkettir.

Özel günlerinizi değerli kılan oto kiralama firmamız kaliteli hizmet vermenin yanı sıra, lüks ve klasik araç kiralama firmalarının arasında en iyi Türkiye genelinde ilk 10′a girebilecek düzeyde kaliteli dürüst bir firmadır.

Carmate Oto hizmetleri arasında lüks araç kiralama, hava alanı transferi, VIP araç kiralama, şoförlü araç kiralama, filo kiralama, şoförlü gelin arabası kiralama, limuzin kiralama gibi hizmet alanlarını siz saygın değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Carmate Oto lüks ve kaliteli araç kiralama konusunda herkesin aklındaki tek ve değişmez lider bir şirkettir, ihtiyaç duyulan her an yüksek kaliteli ve hızlı kontrol edilebilir bir hizmet anlayışını siz değerli müşterilerimize sunmak değişmez hedeflerimizin arasında yer almaktadır. Klasik ve lüks araç kiralama ihtiyacınızda bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.